روشهای ارسال سفارش اُرگانیک کده

روشهای ارسال کالا توسط اُرگانیک کده با هدف تسهیل و راحتی در سفارش و تحویل کالا که متناسب با نوع کالا متغیر است، به 4 روش زیر انجام می گردد.  

1.ارسال با پیک موتوری 
محصولات اُرگانیک خریداری شده توسط شما مشتریان گرامی در شهر بندرعباس از طریق پیک موتوری و در زمان تعیین شده درب منزل به شما تحویل داده خواهد شد.
متوسط هزینه ارسال کالا با پیک موتوری در بندرعباس 10,000 تومان می باشد.
 
2.ارسال با هواپیما: 
برای برخی از کالاها مثل گروه کالایی آبزیان(ماهی و میگو) به دلیل تازه بودن کالا ،ارسال هوایی در اولویت قرار دارد. اما در شهرهایی که امکان ارسال هوایی وجود نداشته باشد، ارسال از طریق اتوبوس یا قطار انجام می شود.
هزینه ارسال هوایی به ازای هر کیلو 4,500 تومان می باشد. 
 
3.ارسال با اتوبوس :
پس از هواپیما؛ سریع ترین روش ارسال گروه کالایی آبزیان(ماهی و میگو) با اتوبوس است. در این روش به ازای هر کارتن/یونولیت 10000 تومان تعرفه از سوی واحد حمل و نقل اتوبوسرانی در نظر گرفته شده است. 
 
4.ارسال با قطار: 
ارسال گروه کالایی آبزیان(ماهی و میگو) با قطار نیز شبیه ارسال با اتوبوس است و به ازای هر کارتن/یونولیت 10000 تومان هزینه در نظر گرفته می شود. 
 

هزینه ارسال سفارشات اُرگانیک کده : 

هزینه ارسال سبد کالایی؛ متناسب با هر استان و شهرستان متغیر بوده و به شرح ذیل است:
 
الف: بندرعباس 
با توجه به اینکه دفتر مرکزی اُرگانیک کده در شهر بندرعباس است، کلیه سفارشات مشتریان در بندرعباس از طریق پیک موتوری ارسال خواهد شد. 
متوسط هزینه ارسال با پیک موتوری در بندرعباس 10,000 تومان می باشد و سفارش‌‌‌‌های با ارزش بیش از یکصد هزار تومان نیز رایگان ارسال می‌شوند.
 
ب: سایر شهرستانهای استان هرمزگان 
سفارشات مشتریان برای سایر شهرستانهای استان هرمزگان، از طریق پیک(تاکسی سرویس و..) ارسال می گردد و هزینه ارسال با پیک نیز متناسب با هر شهر متغیر است که البته متوسط هزینه ارسال نیز 20,000 تومان می باشد.
در صورتیکه ارزش سفارش مشتری در سایر شهرهای هرمزگان بیش از یکصد و پنجاه هزار تومان باشد، ارسال آن رایگان خواهد بود.
 
ج: سایر استانهای کشور 
هزینه ارسال سفارشات مشتریان از سایر استانهای کشور(به جز هرمزگان) که شامل گروه های کالایی (1) ماهی و میگوی اُرگانیک (2)ادویه جات اُرگانیک و (3)حبوبات،غلات،صیفی جات و... می باشد، در صورتیکه ارزش سبد سفارشی زیر 300,000 تومان باشد، مبلغ 30,000 تومان هزینه به آن اختصاص می یابد و سفارش های بیش از 300,000 تومان نیز رایگان ارسال می گردد.  
 
نکات مهم :
1.سفارش‌ها  در تمام شهرهای کشور مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب می‌کنند، تحویل داده خواهد شد. همچنین امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته وجود دارد.
2.تحویل گیرنده سفارش،در هنگام تحویل سفارش باید کارت ملی هم به همراه داشته باشد.
3.تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.
4.با عنایت به اینکه نحوه سفارش و خرید انواع گروه های کالایی بصورت آنلاین انجام می گردد، در نتیجه؛ هزینه هر سفارش قبل از ارسال باید بصورت آنلاین پرداخت گردد.
در حال حاضر روش پرداخت هزینه سفارش در محل وجود ندارد.
 

 

تاریخ آخرین بروزرسانی: 1400/7/4
درباره اُرگانیک کده

اُرگانیک کده؛ فروشگاه اینترنتی محصولات اُرگانیک،سالم و رژیمی است که با ماموریت "امنیت غذایی" و توسعه "سبک زندگیِ سالم" راه اندازی شده است:)

راهنمای اُرگانیک کده

 نحوه ثبت سفارش

روش های ارسال

 

هرگونه کپی برداری جزئی با ذکر نام منبع بلامانع و کپی برداری به صورت کلی شامل قوانین حفظ حقوق مولفین و علائم تجاری می باشد.
© organickade 1396 | اُرگانیک کده؛ تحت مالکیت "دکتر یوگی" می باشد|