تضمین اُرگانیک کالا

 

آیا کالاهای عرضه شده در اُرگانیک کده، ارگانیک هستند؟

کلیه کالاهای عرضه شده در اُرگانیک کده، از شرکت ها و تولیدکننده های معتبری خریداری می شود که حداقل 10 سال سابقه تولید محصولات اُرگانیک را دارند. 
نکته بسیار مهم در ضمانت اُرگانیک بودن کالاهای عرضه شده در فروشگاه،فرایند سختی است که تولید کننده ها تحت نظارت شرکت های بازرسی و اداره کل استاندارد ایران جهت اخذ مُجوز اُرگانیک سپری می کنند و هر شرکتی به راحتی نمی تواند مُجوز اُرگانیک دریافت کند.
محصولات عرضه شده در اُرگانیک کده؛ دارای مجوز اُرگانیک ملی 11000 اداره استاندارد ایران هستند و شرکت ها جهت اخذ این مجوز شرایط ویژه و دشواری را باید سپری کنند، از جمله داشتن کارشناس ثابت مهندسی کشاورزی اُرگانیک و....
 

کالاهای تولید شده توسط اُرگانیک کده دارای مجوز اُرگانیک هستند؟

در حال حاضر اُرگانیک کده 2 گروه اصلی (1)انواع ادویه جات و (2) ماهی و میگو را بصورت مستقیم تولید، تامین و عرضه می کند که دارای شرایط 100% اُرگانیک و یا سالم هستند.
مُجوزهای اُرگانیک نیز با توجه به پروسه طولانی اخذ مجوز، در دست اقدام است.البته؛ با توجه به اینکه ماموریت فروشگاه اینترنتی اُرگانیک کده؛ "توسعه سلامت تن و روان" است، ما شرایط "گردشگری اُرگانیک" را ایجاد کردیم و شما این فرصت را دارید که ضمن بازدید از مزارع اُرگانیک و هم چنین تور تفریحی و ماهیگیری در دریای عمان از اُرگانیک و سالم بودن کالاها نیز اطمینان حاصل نمائید.
 

آیا ادویه جات تولید شده توسط اُرگانیک کده، اُرگانیک هستند ؟

جهت تولید ادویه جات از فرمول منحصر به فرد اُرگانیک کده و بصورت استاندارد و با مواد اولیه 100% خالص و تازه که بصورت مستقیم از کشور هندوستان خریداری شده اند، استفاده می شود و هم چنین کلیه ادویه جات اُرگانیک کده؛ فاقد مواد افزودنی مانند آرد و... که عطاری ها و شرکت های صنعتی استفاده می کنند می باشند.
 

آیا ماهی و میگوی عرضه شده در اُرگانیک کده، اُرگانیک هستند؟

تحقیقات نشان می دهد؛ با توجه به حجم آلاینده های صنعتی و شهری و اضافه شدن جیوه به آب دریاها، آبزیانی که فاقد ماده ی سمی متیل جیوه باشند وجود ندارد!
در همین راستا؛ اُرگانیک کده با صید آبزیان از دریای مکران(عُمان) که در محل های خاصی از دریا توسط صیادان بومی ناحیه مکران صید می گردد ماهی و میگوهایی را که 100% اُرگانیک هستند به همراهان سالم عرضه می کند.
قابل ذکر است؛ بخش دیگری از ماهی و میگوی عرضه شده در اُرگانیک کده سالم و دارای مقدار مُجاز متیل جیوه می باشند.
این در حالی است که اکثر فروشگاههای عرضه کننده آبزیان هیچ گونه دخل و تصرفی در انتخاب ماهی و میگوی اُرگانیک و سالم ندارند.
 

در نتیجه؛ اُرگانیک کده مفتخر است با داشتن صیادان بومی که سهامدار اصلی فروشگاه هستند ماهی و میگوی 100% اُرگانیک یا سالم را به اُرگانیکی های عزیز عرضه نماید :)

 

تاریخ آخرین بروزرسانی: 1400/5/10
درباره اُرگانیک کده

اُرگانیک کده؛ فروشگاه اینترنتی محصولات اُرگانیک،سالم و رژیمی است که با ماموریت "امنیت غذایی" و توسعه "سبک زندگیِ سالم" راه اندازی شده است:)

راهنمای اُرگانیک کده

 نحوه ثبت سفارش

روش های ارسال

 

هرگونه کپی برداری جزئی با ذکر نام منبع بلامانع و کپی برداری به صورت کلی شامل قوانین حفظ حقوق مولفین و علائم تجاری می باشد.
© organickade 1396 | اُرگانیک کده؛ تحت مالکیت "دکتر یوگی" می باشد|