معرفی بازار ماهیِ شیلات هرمزگان

یکی از تامین کنندگان کلیدی و مهم *اُرگانیک کده* بازار ماهی شیلات هرمزگان وابسته به اداره کل شیلات هرمزگان می باشد که انواع ماهی و میگوی تازه(به معنای واقعی) را در بندرعباس عرضه می کند.

بازار ماهی شیلات هرمزگان، نخستین و تنها مرکز تامین و عرضه ماهی و میگوی تازه در فضایی 100% بهداشتی و مُدرن است که انواع ماهی و میگو را از دریای مکران(عُمان) و خلیج فارس که توسط صیادان تحت نظارت اداره کل شیلات صید و تامین نموده و با نظارت سازمان غذا و دارو و مرکز بهداشت شهرستان بندرعباسعرضه می کند. 

بازار ماهی شیلات شامل دو بخش ماهی پاک کنی و سالن فروش است که مشتری ماهی و میگوی مورد نظر را از سالن فروش انتخاب نموده و جهت تمیز کردن به بخش ماهی پاک کنی مراجعه می کند.

قابل ذکر است؛ بخش ماهی پاک کنی نیز تنها بخش ماهی پاک کنی مکانیزه در استان هرمزگان است که ماهی ها توسط دستگاه و با اپراتوری ماهی پاک کن های حرفه ای تمیز می شوند.

 

بخش ماهی پاک کنی بازار ماهی شیلات هرمزگان:

 

سالن فروش بازار ماهی شیلات هرمزگان : 

 

 

ورود به صفحه سفارش ماهی و میگوی اُرگانیک

 

 

تاریخ آخرین بروزرسانی: 1400/7/4
درباره اُرگانیک کده

اُرگانیک کده؛ فروشگاه اینترنتی محصولات اُرگانیک،سالم و رژیمی است که با ماموریت "امنیت غذایی" و توسعه "سبک زندگیِ سالم" راه اندازی شده است:)

راهنمای اُرگانیک کده

 نحوه ثبت سفارش

روش های ارسال

 

هرگونه کپی برداری جزئی با ذکر نام منبع بلامانع و کپی برداری به صورت کلی شامل قوانین حفظ حقوق مولفین و علائم تجاری می باشد.
© organickade 1396 | اُرگانیک کده؛ تحت مالکیت "دکتر یوگی" می باشد|