طرح مقابله با کرونا ویروس:)

 طرح پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس 

بُگذار غذای تو دوای تو و دوای تو غذای تو باشد!(بقراط)

 
با توجه به سیر صعودی ویروس کرونا در کشور و امکان گسترش فرد به فرد آن در جامعه و هم چنین با تاکید بر اینکه طبق گزارش مقامات رسمی ،کرونا ویروس هم چنان در کشور باقی خواهد ماند، فروشگاه اینترنتی اُرگانیک کده؛ آمادگی خود جهت ارسال سفارشات اُرگانیکی شما بصورت اینترنتی و تحویل درب منزل را میسر نموده است.
از این پس می توانید با تدابیری که اُرگانیک کده در نظر گرفته است، با خیال راحت سفارشات خود را بصورت اینترنتی ثبت نموده و ضمن پیشگیری از ابتلا به کرونا ویروس با مصرف محصولات 100% اُرگانیک سیستم ایمنی بدن خود را نیز تقویت کنید:
 

مزایای سفارش اینترنتی محصولات اُرگانیک :

 
1.کلیه بسته بندی محصولات اُرگانیک کده از جمله: حبوبات،غلات،بهداشتی و.. در زمان تحویل از شهرستان و هم چنین قبل از ارسال به شما ضد عفونی می شوند.
2.فروشگاه اینترنتی اُرگانیک کده؛ مجوز رسمی اینماد را از مرکز توسعه الکترونیک سازمان صنعت،معدن و تجارت ایران اخذ نموده است و فعالیت رسمی دارد.
3.جهت ارسال سفارشات از رانندگانِ سالم یک آژانس استفاده می شود و خودروها نیز پس از هر سرویس توسط راننده ها ضدعفونی می گردند.
4.از رانندگان تست کرونا ویروس نیز گرفته می شود و با رانندگانی که دمای بدن آنها بالای 80 درجه سانتی گراد باشد،همکاری نخواهیم کرد.
5.امکان تهیه ژل ضد ویروس دست ترنجان(60 میل) با قیمت منحصر به فرد 12,000 تومان فقط بصورت اینترنتی میسر شده است.(قیمت ژل مشابه در بازار بین 30,000 تا 60,000 تومان می باشد!)
6.سفارش بالاتر از 100,000 تومان ارسال رایگان خواهد بود.
 
 
راهنمایی جهت ثبت سفارشات : 09379124959
 

راهنمای جامع پیشگیری از کرونا ویروس

 

با اُرگانیک کده بیشتر بدانید و سالم بمانید:)

  

سفارش حبوبات         سفارش غلات           سفارش ژل دست          سفارش ادویه جات         سفارش ماهی و میگو

 

تاریخ آخرین بروزرسانی: 1400/7/4
درباره اُرگانیک کده

اُرگانیک کده؛ فروشگاه اینترنتی محصولات اُرگانیک،سالم و رژیمی است که با ماموریت "امنیت غذایی" و توسعه "سبک زندگیِ سالم" راه اندازی شده است:)

راهنمای اُرگانیک کده

 نحوه ثبت سفارش

روش های ارسال

 

هرگونه کپی برداری جزئی با ذکر نام منبع بلامانع و کپی برداری به صورت کلی شامل قوانین حفظ حقوق مولفین و علائم تجاری می باشد.
© organickade 1396 | اُرگانیک کده؛ تحت مالکیت "دکتر یوگی" می باشد|