پادزهر کرونا ویروس
تاریخ ثبت: 1399/01/04

طبق گزارشات دانشمندان سازمان بهداشت جهانی و تجربیات حاصل از کشورهای درگیر با کرونا ویروس از جمله چین،ایران،ایتالیا و... براساس آخرین گزارش مبتلایان به کرونا ویروس در جهان تا تاریخ 11/01/99 از بین 735,010 نفر مبتلا به کرونا ویروس در جهان(با احتساب آمار ایران) 21% بهبود یافته ، 4.5% فوت شده و 70% نیز دارای علائم خفیف هستند.(منبع گزارش جهانی worldometers)


هشدار: طبق آمار اعلام شده و اظهارات مدیرکل بهداشت جهانی؛ کرونا ویروس به شدت در حال رشد و گسترش در جهان است، تا جائیکه یک ماه پیش آمار فوت شده ها را 1 درصد از کل مبتلایان اعلام کرده بودند، اما تا تاریخ فوق ؛ آمار از 1 درصد به 4,5 درصد رشد داشته است و این یعنی باید بیشتر حواسمان به سلامتی خودمان و اطرافیان باشد!
آمار 70% از مبتلایان که دارای علائم خفیف هستند؛ بیانگر این واقعیت است که این گروه از افراد نیز مثل مبتلایان فوت شده آلوده به ویروس هستند، اما دارای علائم خفیف تری نسبت بوده که رو به بهبودی می باشند. 
سوالی که برای همه پیش می آید این است که :

 

علت داشتن علائم خفیف در گروه 70 درصدی چه چیزی می تواند باشد؟

پاسخ آن طبق نتایج به دست آمده از دانشمندان سازمان بهداشت جهانی، چیزی نیست جز سیستم ایمنی بدن قدرتمند این گروه از افراد. 
درست حدس زدید،سیستم ایمنی بدن این گروه از افراد به گونه ای عمل می کند که نه تنها کرونا ویروس بلکه در مقابل سایر ویروس ها و باکتری ها نیز مقاومت نموده و آنها را از بین می برد.
این در حالی است که طبق آمار منتشر شده توسط دانشمندان سازمان بهداشت جهانی بالغ بر 80% مبتلایان آنقدر دارای علائم خفیف هستند که حتی احساس ناخوشی و ناراحتی هم نمی کنند و بدون مراجعه به پزشک درمان می شوند که این موضوع نیز بیانگر سیستم دفاعی قدرتمند این گروه از افراد است.
با این حال؛ در صورتیکه ما مبتلایان بهبود یافته(21%) را به مبتلایان با علائم خفیف اضافه کنیم، تعداد این گروه 91% خواهد بود که خبر بسیار مسرت بخشی است و بیانگر این مهم است که همزمان با رعایت بهداشت فردی و ماندن در خانه؛ تقویت سیستم ایمنی بدن به معنای واقعی می تواند "پادزهر کرونا ویروس" در نظر گرفته شود. 

راهنمای جامع پیشگیری از کروناویروس

با اُرگانیک کده بیشتر بدانید و سالم تر بمانید!

 

تهیه و تدوین : تحریریه اُرگانیک کده 
 

تاریخ آخرین بروزرسانی: 1400/8/5
درباره اُرگانیک کده

اُرگانیک کده؛ فروشگاه اینترنتی محصولات اُرگانیک،سالم و رژیمی است که با ماموریت "امنیت غذایی" و توسعه "سبک زندگیِ سالم" راه اندازی شده است:)

راهنمای اُرگانیک کده

 نحوه ثبت سفارش

روش های ارسال

 

هرگونه کپی برداری جزئی با ذکر نام منبع بلامانع و کپی برداری به صورت کلی شامل قوانین حفظ حقوق مولفین و علائم تجاری می باشد.
© organickade 1396 | اُرگانیک کده؛ تحت مالکیت "دکتر یوگی" می باشد|