35 نوع سَم موجود در گوجه فرنگی
تاریخ ثبت: 1398/08/24

طبق نتایج و تحقیقات حاصله از دپارتمان كشاورزی آمریکا ، 35 نوع سم باقی مانده از سموم دفع آفات؛ در گوجه فرنگی موجود در میوه فروشی ها که در کشاورزی تجاری و معمولی کشت می شود وجود دارد که مصرف آن سبب ایجاد 5 نوع سرطان و برخی بیماری های حاد دیگر به شرح ذیل می گردد.

در نتیجه؛ استفاده از گوجه فرنگی های معمولی موجود در میوه فروشی ها به دلیل داشتن سموم دفع آفات؛ سبب ایجاد انواع سرطان خصوصاً سرطان خون، لنفوم ، تومورهای مغزی ، سرطان سینه و سرطان پروستات ، بیماری های هورمونی مشکوک، نوروتوکسین ها و مشکلات مربوط به تولید مثل و رشد جنین و بیماری های عصبی شدید می گردد.
در نتیجه؛ توصیه اُرگانیکده استفاده از گوجه فرنگی اُرگانیک نسبت به نوع معمولی آن است که عاری از هر گونه سموم دفع آفات می باشد:)


35  نوع سم باقی مانده در گوجه فرنگی : 


قابل ذکر است؛ هر کدام از سموم زیر مولد انواع بیماری ها می باشند که در حد این مقاله نیست، در نتیجه در این مرحله، فقط به مطرح کردن عنوان هر سم بسنده می کنیم و در مقالات بعدی هر کدام از این سموم را معرفی خواهیم کرد.
 

تاریخ آخرین بروزرسانی: 1400/8/5
درباره اُرگانیک کده

اُرگانیک کده؛ فروشگاه اینترنتی محصولات اُرگانیک،سالم و رژیمی است که با ماموریت "امنیت غذایی" و توسعه "سبک زندگیِ سالم" راه اندازی شده است:)

راهنمای اُرگانیک کده

 نحوه ثبت سفارش

روش های ارسال

 

هرگونه کپی برداری جزئی با ذکر نام منبع بلامانع و کپی برداری به صورت کلی شامل قوانین حفظ حقوق مولفین و علائم تجاری می باشد.
© organickade 1396 | اُرگانیک کده؛ تحت مالکیت "دکتر یوگی" می باشد|