مجوزها
اُرگانیک کده ؛ با هدف تضمین امنیت غذایی و تحقق سبک زندگی سالم همراهان گرامی، فقط محصولاتی را عرضه می کند که یا سالم(بهداشتی و..) هستند و یا اینکه 100% اُرگانیک(حبوبات،صیفی جات و..) می باشند.
قابل ذکر است؛ اُرگانیک کده ؛ با هدف اطمینان بخشی به همراهانِ سالم ؛ طرح "گردشگری اُرگانیک" را نیز در دست بررسی دارد که هدف از این طرح بازدید مشتریان از مزارع اُرگانیک شرکت های طرف قرارداد اُرگانیک کده می باشد.
 

(1) مجوز فعالیت رسمی اُرگانیک کده در ایران :

 فروشگاه اینترنتی اُرگانیک کده:) موفق به اخذ مجوز *نماد اعتماد الکترونیک* از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وابسته به وزارت صنعت،معدن و تجارت ایران شده است که معتبرترین مجوز و تاییدیه فعالیت *رسمی و قانونی* فروشگاههای اینترنتی و موبایل در ایران می باشد.
وب سایت اُرگانیک کده:) توسط کارشناسان مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران بررسی شده و پس از احراز هویت و صلاحیت موسس/مالک ، مجوز *اینماد* به این اُرگانیک کده صادر شده است.
 
 

(2) مجوز اُرگانیک ملی ایران : 

مجوز اُرگانیک ملی 11000 ایران؛ معتبرترین و بالاتر سطح مجوز اُرگانیک تحت نظارت اداره کل استاندارد در ایران است که شرکت های محدودی در ایران موفق به اخذ این مجوز شده اند.
تولید اُرگانیک محصولات اُرگانیک کده از تامین و کاشت بذرهای اُرگانیک محصولات آغاز شده و تا فرایند داشت و برداشت محصولات که توسط کارشناسان و بازرسان اداره استاندارد ایران و مشاوران گیاهپزشکی کنترل می شود ادامه می یابد.
تولید کننده های اُرگانیک جهت اخذ این مجوز؛ ضمن ایجاد شرایط خاص مثل کلینیک گیاهپزشکی و... تحت نظارت 100% اداره کل استاندارد ایران و انجمن اُرگانیک ایران محصولات خود را بصورت 100% اُرگانیک تولید می کنند.
 

گروه های کالایی اُرگانیک فروشگاه عبارتند از:

کلیه گروه های کالایی ذیل ؛ دارای مجوز ارگانیک ملی 11000 ایران می باشند که معتبرترین مجوز اُرگانیک در ایران است.
1.حبوبات
2.برنج و غلات 
3.عرقیات گیاهی 
4.میوه و صیفی جات 
5.مغزیجات(آجیل)
6.فراورده های خرمایی 
 

نمونه مجوز اُرگانیک

 
تاریخ آخرین بروزرسانی: 1400/7/4
درباره اُرگانیک کده

اُرگانیک کده؛ فروشگاه اینترنتی محصولات اُرگانیک،سالم و رژیمی است که با ماموریت "امنیت غذایی" و توسعه "سبک زندگیِ سالم" راه اندازی شده است:)

راهنمای اُرگانیک کده

 نحوه ثبت سفارش

روش های ارسال

 

هرگونه کپی برداری جزئی با ذکر نام منبع بلامانع و کپی برداری به صورت کلی شامل قوانین حفظ حقوق مولفین و علائم تجاری می باشد.
© organickade 1396 | اُرگانیک کده؛ تحت مالکیت "دکتر یوگی" می باشد|