چرا سفارش اینترنتی

110 درصد ضمانت برگشت کالا در سفارشِ اینترنتی!

ارسال کالا با هزینه کمتر،تازه تر(برداشتِ روز) و سالم تر

 

 فروشگاه اینترنتی اُرگانیک کده؛ با مجوز رسمی فعالیت از وزارت صنعت،معدن و تجارت ایران؛ با تامین و تولید محصولات 100% اُرگانیک که دارای مجوز رسمی و مطمئن  اُرگانیک ملی استاندارد 11000 ایران هستند، انواع مواد غذایی و کالای اُرگانیک را با شرایط منحصر به فرد زیر به شما عرضه می کند.

1.ارسال سفارش مختصِ شما :)

در سفارشِ اینترنتی امکان خرید اجباریِ کالا(صیفی جات،حبوبات و..) به هیچ وجه وجود ندارد و کالای سفارشی شما قبل از ارسال چک می شود، لذا؛ محصول 100% تازه(برداشتِ روز از اصفهان)  و با بسته بندی سالم به شما تحویل داده خواهد شد!
به عنوان مثال؛ درمراجعه حضوری جهت صیفی جات اُرگانیک، شما از بین محصولاتی که شاید 1 تا 5 روز در یخچال مانده اند، یکی را باید انتخاب کنید!
 

2.ضمانت 110 درصدی برگشت وجه

در صورت عدم رضایت از محصول دریافتی نه تنها مبلغ پرداختی شما را به طور کامل بر می گردانیم، بلکه 10% هم به عنوان جریمه اتلاف وقت به شما می پردازیم!
 

3. امکان بررسی فواید و ترکیبات محصولات قبل از تصمیم گیری جهت ثبت سفارش 

4.ارسال ماهی و میگوی اُرگانیک و سالم با قیمت واقعی به سراسر ایران(از دریای مکران)

5. رهایی از شلوغیِ ترافیک شهری و اتلاف وقت 

6.امکان ارسال سفارش حتی به محلات و روستاهای ایران

 

 کلیه محصولات (صیفی جات،حبوبات،غلات و..) موجود در اُرگانیک کده؛ دارای مجوز اُرگانیک ملی 11000 استاندارد ایران می باشند که در مزرعه اُرگانیک شرکت گوکرن(آبگینه) در اصفهان، شرکت گل سی در مازندران و... تولید می گردند.

 

طرح مقابله با کرونا ویروس

 

تاریخ آخرین بروزرسانی: 1399/4/16
درباره اُرگانیک کده

اُرگانیک کده؛ فروشگاه اینترنتی محصولات اُرگانیک،سالم و رژیمی است که با ماموریت "امنیت غذایی" و توسعه "سبک زندگیِ سالم" راه اندازی شده است:)

راهنمای اُرگانیک کده

 نحوه ثبت سفارش

روش های ارسال

 

هرگونه کپی برداری جزئی با ذکر نام منبع بلامانع و کپی برداری به صورت کلی شامل قوانین حفظ حقوق مولفین و علائم تجاری می باشد.
© organickade 1396 | اُرگانیک کده؛ تحت مالکیت "نیـک لایف" می باشد|