چرا سفارش اینترنتی

 

مزایای سفارش اینترنتی و تحویل کالای اُرگانیک درب منزل

 | با هزینه کمتر،تازه تر،سالم تر و سودمندتر |

 

فروشگاه اینترنتی اُرگانیک کده؛ با مجوز رسمی از وزارت صنعت،معدن و تجارت ایران و با تامین و تولید محصولات 100% اُرگانیک که دارای مجوز رسمی و مطمئن  اُرگانیک ملی استاندارد 11000 ایران هستند، انواع مواد غذایی و کالای اُرگانیک را با شرایط منحصر به فرد زیر و با امکان سفارش و پرداخت آنلاین به شما عرضه می کند.

 


1. 110 درصد ضمانت بازگشت وجه و تعویض کالا

در صورت عدم رضایت از محصول دریافتی نه تنها مبلغ پرداختی شما را به طور کامل بر می گردانیم، بلکه 10% هم به عنوان جریمه اتلاف وقت به شما می پردازیم!


2. خريد رايگان با كسب امتياز از سفارشات نقدي

شما اُرگانیکی عزیز؛ این فرصت را دارید تا با سفارش اینترنتی کالا و تحویل رایگان درب منزل به ازای هر 100,000  تومان سفارش یک امتیاز2,000 تومانی دریافت کنید و با جمع آوری امتیاز های اُرگانیک خود یک *خریدِ رایگان اُرگانیکی* را تجربه نمایید.

3.حمل رایگان سفارشات در بندرعباس

تمامی سفارشات در شهر بندرعباس بصورت رایگان ارسال خواهد شد و در سایر شهرستانها نیز متناسب با هزینه پستی یا پیک مبلغ ارسال سفارش محاسبه و به شما مشتری عزیز اعلام خواهد شد. 


4.ارسال سفارش بصورت اختصاصی و ویژه برای شُما 

در سفارشِ اینترنتی اُرگانیک کده؛ سفارش شما قبل از ارسال چک می شود. بدین ترتیب محصولی 100% سالم و تازه(برداشتِ روز صیفی جات از اصفهان) به شما تحویل داده خواهد شد! به عنوان مثال؛ درمراجعه حضوری جهت صیفی جات اُرگانیک، شما مجبورید از بین محصولاتی که 1 تا 5 روز در یخچال مانده اند، یکی را انتخاب کنید! اما در سفارش اینترنتی ؛ سفارش شما بصورت آنی و روزانه از اصفهان ارسال می گردد.

5.امکان سفارش هوشمند و هدفمند کالا برای شُما

شما این فرصت را دارید تا با اختصاص حوصله و زمان کافی بررسی و تحلیل فواید و ترکیبات محصولات عرضه شده در اُرگانیک کده دات کام؛ سفارش اُرگانیکی خود را متناسب با هزینه و فواید هر محصول انتخاب کنید و از پشیمانی خرید کالای اشتباه پیشگیری نمایید.


جهت بررسی کالاها،ثبت سفارش و پرداخت آنلاین از این لینک استفاده کنید.

 

تاریخ آخرین بروزرسانی: 1400/7/4
درباره اُرگانیک کده

اُرگانیک کده؛ فروشگاه اینترنتی محصولات اُرگانیک،سالم و رژیمی است که با ماموریت "امنیت غذایی" و توسعه "سبک زندگیِ سالم" راه اندازی شده است:)

راهنمای اُرگانیک کده

 نحوه ثبت سفارش

روش های ارسال

 

هرگونه کپی برداری جزئی با ذکر نام منبع بلامانع و کپی برداری به صورت کلی شامل قوانین حفظ حقوق مولفین و علائم تجاری می باشد.
© organickade 1396 | اُرگانیک کده؛ تحت مالکیت "دکتر یوگی" می باشد|